SŪTĪJUMA IEPAKOŠANA

  • Svarīgi izvēlēties atbilstošu sūtījuma iepakojumu, vispiemērotākās ir gofrēta kartona kastes. Pievērsiet uzmanību vai iepakojums nav bojāts, īpaši, ja izmantojat vienu un to pašu iepakojumu vairākas reizes.

  • Izvēlieties atbilstošu iepakojuma izmēru. Iepakojumam pilnībā jāsedz iepakotie priekšmeti. Ārpus iepakojuma nedrīkst būt nekādas detaļas (par ārpusiepakojuma detaļām tiek piemērota papildus maksa).

  • Pakai jābūt pilnībā aizvērtai un aizlīmētai ar līmlenti tā, lai pārvietošanas laikā paka neatvērtos un tās saturs neizkļūtu ārpus pakas. Ja sūtījums neietilpst vienā pakā un sūtat vairākas pakas, tad katrai pakai jābūt aizlīmētai atsevišķi un tās nedrīkst salīmēt kopā.

  • Lai paka būtu stabilāka, tad smagākie priekšmeti jānovieto pakas apakšā un vieglākie attiecīgi uz tiem. Kā arī izvēlieties sūtāmo priekšmetu svaram atbilstošas izturības iepakojumu.

  • Paku piepildīt nepieciešams pilnībā. Ja pēc priekšmetu ievietošanas paliek tukšas vietas, tad to var aizpildīt ar samīcītu papīru, vati, burbuļplēvi vai kādu citu vieglu un mīkstu materiālu vai ar nazi katrā kastes stūrī iegriest līdz mantu līmenim un ielokot kastes vākus tos aizvērt un saskočot. Tas palielina pakas stabilitāti un samazina iespējamību, ka pārvietošanas laikā priekšmeti varētu tikt bojāti. Šis ir īpaši attiecināms uz trausliem priekšmetiem, kā stikla izstrādājumi vai elektronika. Vēlams lai priekšmeti nepieskārtos pakas malām.

  • Gadījumā, ja sūtījums ir viegli plīstoš vai ar kādi citu specifikāciju uz pakas jābūt norādei ”FRAGILE” vai ”PLĪSTOŠS” utt. (Pakām ar specifikāciju tiek piemērota papildus maksa). Jūsu sūtījuma drošība tiek garantēta, jo tiek novieto kravas virspusē. 

  • Autodetaļu sūtījumiem jābūt hermētiski iepakotiem. (Pārtikas plēves aptinums netiek uzskatīts par hermētisku iesaiņojumu.)

     Parūpējies par savu sūtījumu iesaiņojot to atbildīgi!

Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums!

Tel.: +371 26 37 26 27

e pasts: etransport.lv@gmail.com