Kurjerpasta sūtījumu noteikumi

Lai pieteiktu sūtījumu, lūdzu aizpildiet reģistrācijas formu. Vai nosutiet sms uz +353831197173. Pēc pieteikuma aizpildīšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu datus.Pieteikumā jānorāda precīza adreses no kurienes uz kurieni vēlies nosūtīt. Tālruņa numuri.Par sūtījuma izmēriem, veidu, izskatu, svaru ir vēlama aptuvena  informācija.

Informācija par kurjera pakalpojumiem: Nosūtītājs ir materiāli atbildīgs un krimināli sodāms par  mēģinājumu nodot vai pārvadātājam nodotu kravu, kura satur pārvadāšanai  aizliegtus priekšmetus: cigaretes, tabaka, alkohols, narkotiskās  vielas, psihotropās vielas, viltotas preces, dārgmetāli, valūta,  dārgakmeņi, īsti vai imitācijas šaujamieroči, ieroči, sprāgstvielas,  munīcija un citi priekšmeti, kuri paredzēti uzbrukumam un aizsardzībai,  cilvēku mirstīgās atliekas, pornogrāfiski materiāli un citi priekšmeti,  kuru pārvadāšana ir aizliegta vai ierobežota.

Lūdzu norādīt precīzas(korektas) sūtītāja un saņēmēja adreses un tālruņa numurus. Ja ziniet precīzu sūtījuma svaru un izmērus, būsim priecīgi tos saņemt

Visi izcenojumi ir spēkā tikai, ja apmaksa tiek veikta uzreiz. Samaksa otrā galā pie saņēmēja – PĒC VIENOŠANĀS

S U P E R C E N A ! ! !  0.99 € / kg, ja sūtījums ir virs 200 kg + to var piegādāt 3 mēn. laikā. (jābūt 50% depozītam) tikai no Latvijas!

Visi sūtījumi ar priekšapmaksu no LV, tikai 0.99 € / kg. Pieteikums vismaz 4 nedēļas pirms izsūtīšanas datuma no Latvijas.  (Piesakot jabūt apstioprinātam datumam e-pastā vai sms)                                                          

1. Minimālā sūtījuma cena 30 € (ja apmaksa tiek veikta uzreiz).
2. Uzmanīgi aplūko bildes, cenas atbilstošas iepakojuma veidam vai negabarītam (bez iesaiņojuma)
3. Lielo sūtījumu (virs 200kg vai virs 3 m3) izcenojumi vienojoties.
4. No Latvijas (virs 100 kg) izcenojumi vienojoties.
5. Ja sūtījumi tiek pieteikti abos virzienos, tad izcenojums minimālai maksai uz vienu adresi 20 €.
6. Dzīvnieki – L Ī G U M C E N A .  Katram gadījumam individuāla pieeja.(ne lētāk kā 200 euro)

Jūsu vārds

Jūsu e-pasts

Jūsu tālrunis

No/uz (valsti un/vai pilsētu)

Sūtījuma rezervēšana. Braucam pēc Jūsu izvēlētās adreses. Atradīsim Jūs jebkurā vietā.